^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Upoluj swoją książkę

1000 szkół w całej Polsce weźmie udział w Czytaj PL – jednej z największych na świecie akcji promujących czytelnictwo. W gronie tych szkół znalazło się Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach.

Projekt pod hasłem „Upoluj swoją książkę” wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych ludzi i udostępnia internetową wypożyczalnię e-booków. Dzięki plakatom z okładkami książek i kodem QR uczniowie mogą zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerów, w tym 5 absolutnych nowości z 2017 roku. Książkę można wypożyczyć nawet na 5 minutowej przerwie wprost z korytarza. Wystarczy smartfon i aplikacja. Na uczniów czeka również wiele konkursów i atrakcyjnych nagród. Akcja obejmuje blisko 500 miast i miejscowości, a w tym roku po raz pierwszy udział weźmie w niej 10 miast zagranicznych m.in. Barcelona, Dublin, Lwów, Norwich i Praga.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński