^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Jedyny taki wieczór…- studniówka 2016

30. 01. 2016 roku uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach, bawili się na balu studniówkowym, który odbył się według tradycji na sto dni przed maturą.

Otworzył ją piękny, tradycyjny polonez w wykonaniu młodzieży. Po uroczystym powitaniu gości, nauczycieli, rodziców, uczniów i ich osób towarzyszących, rozpoczęła się długo oczekiwana impreza, która trwała do białego rana. Bal studniówkowy na zawsze pozostanie w pamięci młodych ludzi jako piękne wspomnienie lat szkolnych i młodości:

 

Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
I rozumniejsze od rozumu. (Leopold Staff)

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński