^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Po - ŚLUBOWANIU!

Dnia 27 października odbyło się ślubowanie klasy IA i IB. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia ślubowania na sztandar szkoły.

Wielce wzruszony przedstawiciel klas pierwszych Patryk Byczyński w kilku słowach wyraził swoje emocje związane z tą ważną chwilą i podziękował dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za tak ciepłe przyjęcie. Po części oficjalnej nastał czas aby uczniowie wykonali kilka prostych zadań przygotowanych przez starszych kolegów. Od tamtego czasu uczniowie klas pierwszych stali się oficjalnie częścią społeczności Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 w Urlach.

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński