^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Rozkaz: rozpocząć wakacje!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920r. to szkoła mundurowa, zatem wydanie takiego rozkazu przez Panią Dyrektor Marię Łopuską nie byłoby niczym zdumiewającym. Ale po kolei.

27 czerwca 2014r. na boisku przed budynkiem szkoły zgromadzili się nauczyciele, rodzice i uczniowie urlańskiej szkoły. Uroczystość zarówno inauguracji, jak i zakończenia są tu bardzo wzruszającymi i pięknymi momentami. Wciągnięcie flagi na maszt, przemarsz pocztu sztandarowego, przegląd klas dokonywany przez Panią Dyrektor, muzyka wojskowa, mundury – to robi wrażenie. Nie inaczej było i tym razem. Pogoda dopisała, więc nie trzeba było się spieszyć.
Podczas zakończenia kolejnego roku Pani Dyrektor Łopuska podziękowała za pracę nauczycielom, rodzicom i młodzieży. Życzyła, by wszyscy wypoczęli i z nowym zapasem sił i może większymi ambicjami wracali we wrześniu do szkolnych ławek. Nagrodzono książkami tych, którzy osiągnęli dobre i bardzo dobre wyniki nauczania. Podziękowania i nagrody odebrali również ci, którzy zaangażowali się w życie szkoły i brali udział w konkursach.
A potem rozdanie świadectw i na wakacje, marsz!

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński