^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Dzień Otwarty za nami!

Drzwi naszego liceum są otwarte dla uczniów każdego dnia, jednak 31 marca do gościnnych podwoi postanowiliśmy dołożyć szereg atrakcji. Dla nas był to dzień bardzo pracowity – odwiedzającym szkołę gimnazjalistom chcieliśmy pokazać liceum w najpełniejszej odsłonie.

Oj, działo się! Już od godz. 13.00 zaczęli odwiedzać nas goście z wielu szkół. Naszym celem było ukazanie tego, co dzieje się w liceum, chcieliśmy, aby przyszły uczeń wiedział, czego może się spodziewać i czego oczekiwać, czyli solidnej pracy na lekcjach połączonej z rozwijaniem indywidualnych zainteresowań. Nasi goście obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą nauki w liceum, pokazy wyszkolenia w wykonaniu uczniów z klas wojskowych, policyjnych i strażackich, a także pokazy wyszkolenia zaproszonych  jednostek: Ośrodka Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim i Służby Więziennej. Chętni mogli również postrzelać z łuku, zapoznać się z ofertą OSŻW, SW, LOK-u oraz obejrzeć pokaz samoobrony.  

Na zakończenie wydarzenia wszyscy posilili się wojskową grochówką, kiełbaską z grilla i ciastem. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik Dnia Otwartego znalazł coś dla siebie i wyszedł od nas zadowolony, z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu.

Dziękujemy gościom za odwiedzenie naszej szkoły.

zdjęcia: Agnieszka Tymoszuk

 

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński