^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Dzień Otwarty za nami!

Drzwi naszego liceum są otwarte dla uczniów każdego dnia, jednak 31 marca do gościnnych podwoi postanowiliśmy dołożyć szereg atrakcji. Dla nas był to dzień bardzo pracowity – odwiedzającym szkołę gimnazjalistom chcieliśmy pokazać liceum w najpełniejszej odsłonie.

Oj, działo się! Już od godz. 13.00 zaczęli odwiedzać nas goście z wielu szkół. Naszym celem było ukazanie tego, co dzieje się w liceum, chcieliśmy, aby przyszły uczeń wiedział, czego może się spodziewać i czego oczekiwać, czyli solidnej pracy na lekcjach połączonej z rozwijaniem indywidualnych zainteresowań. Nasi goście obejrzeli prezentację multimedialną dotyczącą nauki w liceum, pokazy wyszkolenia w wykonaniu uczniów z klas wojskowych, policyjnych i strażackich, a także pokazy wyszkolenia zaproszonych  jednostek: Ośrodka Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim i Służby Więziennej. Chętni mogli również postrzelać z łuku, zapoznać się z ofertą OSŻW, SW, LOK-u oraz obejrzeć pokaz samoobrony.  

Na zakończenie wydarzenia wszyscy posilili się wojskową grochówką, kiełbaską z grilla i ciastem. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik Dnia Otwartego znalazł coś dla siebie i wyszedł od nas zadowolony, z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu.

Dziękujemy gościom za odwiedzenie naszej szkoły.

zdjęcia: Agnieszka Tymoszuk

 

 

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński