^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Dziewczyny z Urli sprawne jak żołnierze

We wtorek 11 kwietnia w Warszawie odbyły się XL Rejonowe Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze”. Na rozpoczęciu zawodów stawiło się około 30 drużyn reprezentujących szkoły z rejonu warszawskiego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

W rywalizacji tradycyjnie już udział wzięło mundurowe Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. I tym razem reprezentanci Powiatu Wołomińskiego nie zawiedli – drużyna z Liceum w Urlach zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt. Puchar oraz pamiątkowe dyplomy wręczyła Małgorzata Kwiatkowska - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy oraz Zdzisław Młodziejewski - Pełnomocnik ds. obronnych Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński            

 

 klasa wojskowa, klasa policyjna, klasa strażacka, liceum wojskowe, szkoła mundurowa, liceum mundurowe, szkoła wojskowa