Klasy wojskowe
certyfikowane przez
Ministerstwo Obrony Narodowej

certyfikat lou

Dziewczyny z Urli sprawne jak żołnierze

We wtorek 11 kwietnia w Warszawie odbyły się XL Rejonowe Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze”. Na rozpoczęciu zawodów stawiło się około 30 drużyn reprezentujących szkoły z rejonu warszawskiego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

W rywalizacji tradycyjnie już udział wzięło mundurowe Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. I tym razem reprezentanci Powiatu Wołomińskiego nie zawiedli – drużyna z Liceum w Urlach zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt. Puchar oraz pamiątkowe dyplomy wręczyła Małgorzata Kwiatkowska - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy oraz Zdzisław Młodziejewski - Pełnomocnik ds. obronnych Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!