^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Licealiści na Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnej

7 kwietnia 2017 roku uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach wzięli udział w Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie.

Gimnazjalistów do wstąpienia w żołnierskie i mundurowe szeregi uczniów liceum namawiali reprezentanci klas pierwszych oraz nauczyciele pani Katarzyna Pergoł i Sebastian Kobyliński. W trakcie spotkania młodzi koledzy i koleżanki z gimnazjów mogli przymierzyć i obejrzeć sprzęt wojskowy liceum: maskę przeciwgazową MP-4, kamizelkę taktyczną, hełm, beret oraz obejrzeć granaty typu F1, RG 42, saperkę, pałkę policyjną, broń- karabinek pneumatyczny oraz pistolet gazowy. Mogli też porozmawiać z uczniami i pedagogami na temat aktualnej oferty edukacyjnej szkoły.

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński            

 

 klasa wojskowa, klasa policyjna, klasa strażacka, liceum wojskowe, szkoła mundurowa, liceum mundurowe, szkoła wojskowa