Licealiści na Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnej

7 kwietnia 2017 roku uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach wzięli udział w Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie.

Gimnazjalistów do wstąpienia w żołnierskie i mundurowe szeregi uczniów liceum namawiali reprezentanci klas pierwszych oraz nauczyciele pani Katarzyna Pergoł i Sebastian Kobyliński. W trakcie spotkania młodzi koledzy i koleżanki z gimnazjów mogli przymierzyć i obejrzeć sprzęt wojskowy liceum: maskę przeciwgazową MP-4, kamizelkę taktyczną, hełm, beret oraz obejrzeć granaty typu F1, RG 42, saperkę, pałkę policyjną, broń- karabinek pneumatyczny oraz pistolet gazowy. Mogli też porozmawiać z uczniami i pedagogami na temat aktualnej oferty edukacyjnej szkoły.