^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października br. w naszym liceum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy z kandydatów, za pomocą plakatów wyborczych, próbował przekonać licealny elektorat do głosowania na siebie. Pomysłów na najbliższy rok szkolny jest bardzo dużo.

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Wiktor Michałowski. W skład SU weszli także: Michał Portka, Franciszek Tchórzewski i Weronika Komuda. Serdecznie gratulujemy nowemu Samorządowi. Liczymy, że swoimi wspaniałymi pomysłami szybko zdobędą sympatię całej społeczności licealnej.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Samorządu kończącego roczną kadencję. Dziękujemy za Wasz trud i zaangażowanie w pracę na rzecz naszego liceum. Dziękujemy Piotrowi Gaworowi – przewodniczącemu SU i niezastąpionym kolegom i koleżankom z SU: Klaudii Kalinowskiej, Karolinie Galas i Konradowi Oljaszowi.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest pani Agnieszka Tymoszuk.

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński