^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października br. w naszym liceum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy z kandydatów, za pomocą plakatów wyborczych, próbował przekonać licealny elektorat do głosowania na siebie. Pomysłów na najbliższy rok szkolny jest bardzo dużo.

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Wiktor Michałowski. W skład SU weszli także: Michał Portka, Franciszek Tchórzewski i Weronika Komuda. Serdecznie gratulujemy nowemu Samorządowi. Liczymy, że swoimi wspaniałymi pomysłami szybko zdobędą sympatię całej społeczności licealnej.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Samorządu kończącego roczną kadencję. Dziękujemy za Wasz trud i zaangażowanie w pracę na rzecz naszego liceum. Dziękujemy Piotrowi Gaworowi – przewodniczącemu SU i niezastąpionym kolegom i koleżankom z SU: Klaudii Kalinowskiej, Karolinie Galas i Konradowi Oljaszowi.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest pani Agnieszka Tymoszuk.

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński            

 

 klasa wojskowa, klasa policyjna, klasa strażacka, liceum wojskowe, szkoła mundurowa, liceum mundurowe, szkoła wojskowa