Klasy wojskowe
Ministerstwo Obrony Narodowej

certyfikat lou

Obrona Terytorialna w Urlach

7 listopada br. w  naszym liceum spotkaliśmy się z Dowódcą Wojsk Obrony Terytorialnej gen. bryg. Wiesławem Kukułą.

To dla nas ogromny zaszczyt móc wysłuchać ciekawej prelekcji dotyczącej nowych formacji w Wojsku Polskim jakimi są Wojska Obrony Terytorialnej. Uzyskaliśmy wiele ważnych i potrzebnych informacji o możliwościach służby w tym rodzaju Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Pan Generał chętnie udzielał odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, motywował do dalszej pracy, nauki i jeszcze większej aktywności fizycznej.

Dziękujemy za wspaniałą lekcję dotyczącą pracy w służbach mundurowych i pasji do pełnienia służby Ojczyźnie.