^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Grudniowe zajęcia w klasach wojskowych

Za oknem zima, a kadeci z klas wojskowych Liceum w Urlach nie zwalniają tempa. Zajęcia z taktyki  zielonej i czarnej, budowa i eksploatacja uzbrojenia , szkolenie strzeleckie, to tylko niektóre z grudniowych zajęć realizowanych w klasach wojskowych.

Tym razem kadeci udali się na strzelnicę Klubu Strzeleckiego „Salwa” w Wołominie. Tam, pod okiem doświadczonych instruktorów strzelectwa sportowego i bojowego  doskonalili swój umiejętności strzeleckie. W ramach szkolenia każdy kadet wziął udział w trzech seriach strzelań z różnych jednostek broni i w różnych postawach strzeleckich. Najwięcej emocji wśród uczniów wzbudziło strzelanie z austriackiego pistoletu Glock 17.

Cykl szkoleń kadetów klas wojskowych Liceum w Urlach obejmuje zajęcia praktyczne z  najczęściej używanymi w Wojsku Polskim jednostkami broni strzeleckiej.

IMG 20171208 121034IMG 20171208 123930

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński            

 

 klasa wojskowa, klasa policyjna, klasa strażacka, liceum wojskowe, szkoła mundurowa, liceum mundurowe, szkoła wojskowa