^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Kolejny sukces ucznia naszego Liceum!

18 marca 2018 roku uczniowie naszego Liceum wzięli udział w I Zawodach Biegowo – Strzeleckich Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wołominie. Organizatorami byli: OSiR „Huragan” w Wołominie, SBS Salwa Wołomin oraz KS Huragan. Zawody zorganizowano  pod patronatem Burmistrza Wołomina.

Uczestnicy zawodów mieli za zadanie przebiec dystans 1963 metrów, a następnie po ukończeniu biegu w wyznaczonym czasie wzięli udział w strzelaniu. Tytuł Najlepszego Strzelca w kategorii mężczyzn zdobył uczeń II klasy wojskowej naszego Liceum Michał Portka.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński