VIII Wiosenne Spotkania z Wojskiem

W środę 21 marca w Wyszkowie już po raz ósmy odbyły się Wiosenne Spotkania z Wojskiem. Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Wojskowa Komenda Uzupełnień. Stoisko naszej szkoły jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Kadeci z Urli prezentowali wyposażenie z którego korzystają nasi uczniowie podczas szkolenia oraz odpowiadali na liczne pytania uczniów gimnazjum, zainteresowanych wstąpieniem do klas wojskowych, policyjnych, strażackich i służby celnej naszego Liceum. Jedną z głównych atrakcji tegorocznego „Spotkania” był pokaz wyszkolenia w wykonaniu naszych kadetów z klasy 2a wojskowej.

Koordynatorem naszego udziału w tegorocznych Spotkaniach z Wojskiem była Pani Agnieszka Tymoszuk.

SpotkanieWyszkow2018