^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Sukces na Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, jest na stałe wpisany w nasz kalendarz. W tym roku po raz kolejny pojechaliśmy do Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu aby zmierzyć się z wymaganiami konkursowymi i odkryć piękno poezji oraz dramatyzm życia tego niezmiernie utalentowanego młodego człowieka.

         Uczennica z naszego Liceum, Aleksandra Górczak (1b), występowała w kategorii recytacja, z wierszem „Te miłości” oraz w kategorii znajomość życia i twórczości K. K. Baczyńskiego. Ola odniosła wielki sukces, ponieważ zajęła III miejsce w kategorii poświęconej biografii i twórczości czołowego poety Polski Walczącej.

         Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Baczynski2018

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński