^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Zakończenie roku szkolnego klasy III

Dzień 27 kwietnia 2018 roku dla uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku był wyjątkowy, ponieważ właśnie w tym dniu, w uroczystej atmosferze odebrali wyróżnienia i świadectwa ukończenia szkoły.

Zakończenie roku rozpoczęło się o godz. 14:00 od uroczystego przekazania sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego.

W tym ważnym dla uczniów wydarzeniu wzięli udział: pani Olga Wileńska - Naczelnik Wydziału Edukacji, pani Magdalena Suchenek - Radna Powiatu Wołomin, dr Robert Wawer - sekretarz Collegium Bobolanum, dr Krzysztof Bakalarski, porucznik Szymon Sztuk z OSŻW w Mińsku Mazowieckim, mł. bryg. mgr inż. Andrzej Wysocki - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, komisarz Tomasz Młynarczuk - zastępca komendanta Komisariatu Policji w Jadowie, rodzice uczniów, oraz cała społeczność liceum.

Certyfikaty zaliczenia przedmiotu przysposobienie wojskowe w imieniu komendanta OSŻW w Mińsku Mazowieckim wręczył absolwentom porucznik Szymon Sztuk a certyfikaty zaliczenia prawa policyjnego wręczył komisarz Tomasz Młynarczuk zastępca komendanta Komisariatu Policji w Jadowie.

Rodzice Katarzyny Wojtyry i Natalii Koszewskiej z rąk dyrektora szkoły otrzymali listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie, państwo Magdalena i Paweł Gawor za pracę społeczną.

Absolwenci podziękowali pani dyrektor Marii Łopuskiej, wychowawczyni pani Agnieszce Tymoszuk oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie i nauczanie.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z klas I i II zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani Katarzyny Pergoł oraz wręczyli upominki Absolwentom Szkoły.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński