^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

baner vulcan 1

Spotkanie z Funkcjonariuszami z KP w Wołominie

Uczniowie klas o profilu policyjno- strażackim podsumowują swoją działalność  w roku szkolnym 2017/2018….

            W dniu 20.11.2018 roku w związku z realizacją programu nauczania w zajęciach jednej z klas policyjno- strażackich uczestniczyli funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Spotkanie było lekcją kierowania ruchem na drodze oraz lekcją pokory wobec innych uczestników ruchu rogowego dla poprawy jego bezpieczeństwa.

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński