^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Rajd pieszy

Uczniowie klas o profilu policyjno- strażackim podsumowują swoją działalność  w roku szkolnym 2017/2018…

            W ramach tego podsumowania wspominają wrześniowy udział oraz ćwiczenia w zabezpieczeniu Rajdu Pieszego w Strachowie. Młodzież w sposób zadaniowy dbała o bezpieczeństwo młodszych od siebie uczestników rajdu, aktywnie wspierała organizatora w prawidłowym zabezpieczeniu i przebiegu konkursów, aż do wyłonienia zwycięzców rajdu. Za wzorowy przebieg swoich działań uczniowie klas policyjno- strażackich zostali docenieni.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński