^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Po odpoczynku znów w szkole…Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku o godz. 13.00 zgodnie z ceremoniałem szkolnym zainaugurowaliśmy rok szkolny 2018/2019. W naszym liceum wszyscy uczniowie zaprezentowali się w pełnym umundurowaniu. Przeglądu klas tradycyjnie dokonała Dyrektor Szkoły Maria Łopuska.

 W czasie przemówienia Pani Dyrektor przypomniała o głównych celach i zadaniach szkoły, przedstawiła nauczycieli, przypomniała o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas drogi do szkoły oraz w czasie pobytu w niej. Poinformowała również o opiece wychowawczej poszczególnych klas. Rok szkolny 2018/2019 uważam za rozpoczęty! - podsumowała Pani Dyrektor. Na zakończenie odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński