^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

III miejsce dla naszych uczennic w konkursie „Dzieje Policji Państwowej”

21 września 2018 roku uczennice klasy III b wzięły udział w konkursie „Dzieje Policji Państwowej” zorganizowanym przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu wiedzy na temat historii Policji, jej dziejów i losów funkcjonariuszy. Po podsumowaniu wyników wyłoniono laureatów, III miejsce w konkursie zdobyły uczennice klasy III b LO w Urlach (Julia Brzezina, Gabriela Ceran, Weronika Komuda). Dziękujemy opiekunkom za przygotowanie uczennic do konkursu, a laureatkom gratulujemy osiągniętych wyników.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński