^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

"Szkoła bez Przemocy"

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia bez Przemocy (2 października) w naszej szkole przeprowadzono akcję pod hasłem: ,,Tydzień Szkoły bez Przemocy”, której celem było uświadomienie problemu, zmiany postawy oraz dostarczenia wiedzy jak jej przeciwdziałać i skutecznie zwalczać.

Wydarzeniu towarzyszyły spotkanie z przedstawicielami Komendy Policji  z Jadowa  i służb profilaktyki rodziny – pedagogiem szkolnym. Wszyscy uczniowie mogli wykonać konkursową pracę plastyczną odnoszącą się do tematyki problemu oraz prezentacje multimedialne. Na godzinach wychowawczych przeprowadzono zajęcia na temat przemocy i agresji. Zaprezentowano wyniki badań ankietowych    i aspekty prawne obowiązujące w tym zakresie jak również miejsca gdzie można uzyskać pomoc. 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński