Brawo Michał!

26 listopada wręczono 278 dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów rejonu warszawskiego na rok szkolny 2018/2019. W wydarzeniu zorganizowanym w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie uczestniczyła Aurelia Michałowska Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Dorota Skrzypek Mazowiecki Wicekurator Oświaty.

W uroczystości wzięli udział m.in.: Marek Suski – Szef Gabinetu Politycznego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Joanna Szczawińska – Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji Narodowej, Artur Standowicz – Wicewojewoda Mazowiecki i Stanisław Dawidziuk – Prezydent Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.

Wśród tegorocznych stypendystów jest też Michał Portka – uczeń klasy III wojskowej naszego Liceum.

Gratulujemy!

Źródło: http://www.kuratorium.waw.pl/