^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Sukces Licealistów z Urli w konkursie historycznym

W dniu 4 kwietnia 2019 roku w Wołominie odbył się III Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Mazowszu pod hasłem „ Wołomin i Mazowsze na przestrzeni stulecia 1919 – 2019” pod patronatem Burmistrz Wołomina  Pani Elżbiety Radwan.

W konkursie wzięły udział szkoły  średnie z Powiatu Wołomińskiego: Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach,  Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie,  I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie i I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej              w Wołominie.     

Na podium konkursu znaleźli się uczniowie naszego Liceum: I miejsce zajął Patryk Byczyński uczeń klasy IIIA, a III miejsce zajął Przemysław Górski uczeń klasy IA. Tym samym nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński