^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

VI Bieg Komandosa już za nami

W piątek 3 października na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach odbył się VI Międzypowiatowy Szkolny Bieg Komandosa, którego organizatorem był zespół ds. sportowo-obonnych LO w Urlach.

Zawody organizowane pod patronatem Starosty Wołomińskiego wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń sportowych naszego regionu. W tegorocznym biegu udział wzięły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wołomińskiego, wyszkowskiego, mińskiego, ostrowskiego i , wysokomazowieckiego. W ramach rywalizacji uczniowie mieli do pokonania trasę o długości 1,5 km i 3 km, na której znajdowały się różnorodne przeszkody. Strzelanie, czołganie pod zasiekami, przejście przez opony, przeskoczenie ścianki i to wszystko w biegu – zadanie które organizatorzy postawili przed młodzieżą nie było łatwe. W tym roku dodatkową konkurencją był rzut granatem ćwiczebnym do celu.

W oczekiwaniu na wyniki zawodnicy udali się na poczęstunek, którego sponsorami byli: Zakłady Mięsne Jadów-Wójty Piotr Piotrowski, Piekarnia Mirosław Laska z Jadowa i Cecylia Witkowska Sklep "Celinka" w Borzymach.

Najlepsi w rywalizacji drużynowej okazali się uczniowie z Liceum w Urlach. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Zespołu Szkół w Ostrowi Mazowieckiej ,a trzecie drużyna z Zespołu Szkół Publicznych w Mrozach. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą zawodniczką okazała się Justyna Bauer z Ostrowi Mazowieckiej, a wśród chłopców wygrał Mateusz Laskowski z Urli. Zwycięzcom nagrody i puchary wręczyła Dyrektor Liceum w Urlach Maria Łopuska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu i zapraszamy za rok!

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński