^ Powrót na górę
facebook

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Integracja w Urlach

W dniach 17 - 18 października w Urlach odbył się biwak uczniów klas I i II z innowacją pedagogiczną bezpieczeństwo publiczne z Zespołu Szkół Publicznych im. Adama Mickiewicza w Mrozach.

Celem wyjazdu była integracja klas mundurowych, a także rozwijanie umiejętności w zakresie ratownictwa i wiedzy z zakresu terenoznawstwa, rozwijanie poczucia odpowiedzialności za siebie i innych, inicjowanie rywalizacji zgodnie z regułami fair play. Podczas biwaku był czas na ognisko, śpiewy i zabawy integracyjne oraz otrzęsiny klasy I. Uczniowie naszej szkoły rozegrali również mecz z uczniami klas mundurowych z Urli.

 

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński