^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Szkolenie klas ,,policyjnych” i ,,strażackich” w Legionowie

W dniu 20.11.2015r uczniowie klasy I i II  wyjechali do Legionowa na zajęcia szkoleniowe.

,,Policyjni” byli w Centrum Szkolenia Policji gdzie mieli zajęcia praktyczne z zakresu kryminalistyki/ślady kryminalistryczne-metody i środki jakimi są ujawniane/.Ponadto zajęcia  z udzielania pierwszej pomocy,oględzin miejsca wypadku drogowego a także strzelanie sytuacyjne z broni laserowej. ,,Strażacy”byli gośćmi Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Legionowie. Uczestniczyli w pokazie sprzętu strażackiego i doskonalili umiejętności jego obsługi.

 

M.Kowalczyk foto: M.K.  i  D.T.

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB      sssologo    

 

Powiat Wołomiński