^ Powrót na górę

Liceum Ogólnokształcące w Urlach

im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku

Absolwenci

LISTA ABSOLWENTÓW

Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach

 

2005

  1. Babańczyk Kinga
  2. Balcerak Kamil Piotr
  3. Borowska Marzena
  4. Cyran Robert Marian
  5. Grabski Piotr Damian
  6. Ignatowski Adrian
  7. Jarzec Mateusz
  8. Karczmarczyk Marcin
  9. Kosiński Rafał
  10. Krawczyk Ewa
  11. Krzyżewski Marcin
  12. Kur Adam
  13. Leśniewska Marta
  14. Lewandowski Łukasz
  15. Lewandowski Maciej
  16. Mielcarz Natalia Anna
  17. Miszczuk Mariola
  18. Nurkiewicz Sebastian
  19. Piasecki Paweł
  20. Polak Michał
  21. Powierża Cezary Krystian
  22. Przybysz Iwona
  23. Pyziński Piotr
  24. Radzimirska Iwona
  25. Rudnik Grzegorz Kamil
  26. Ryszawy Łukasz
  27. Sasin Hubert
  28. Sęczyk Grzegorz Seweryn
  29. Sęk Michał
  30. Sobieraj Sebastian
  31. Styś Justyna
  32. Szewczyk Milena
  33. Śledziak Dorota
  34. Wójcik Paweł
  35. Wycech Arkadiusz
  36. Żak Jakub
  37. Bala Monika
  38. Bala Paulina
  39. Biernat Mateusz Maksymilian
  40. Choromański Arkadiusz Mateusz
  41. Czyżewski Marcin Łukasz
  42. Grądzka Aneta
  43. Hodór Magdalena
  44. Kasperowicz Sonia
  45. Kozłowska Sylwia
  46. Krzeczkowski Mateusz
  47. Kubis Tomasz Stanisław
  48. Leloch Elżbieta Anna
  49. Mroziński Marcin
  50. Pawełas Marta
  51. Podgórski Albert
  52. Przybysz Magdalena Helena
  53. Pyra Marta
  54. Rukat Tomasz
  55. Sarba Karolina Leokadia
  56. Skonieczna Edyta
  57. Sołtysiak Marek
  58. Sznajder Krzysztof Jacek
  59. Szyszko Renata
  60. Wierzba Anna
  61. Wysocki Artur
  62. Ziółkowski Piotr
  63. Grodkowski Łukasz
  64. Dąbrowski Daniel
  65. Jakubik Konrad Piotr
  66. Roguski Krzysztof Maciej
  67. Banasiak Dariusz
  68. Jusiński Rafał
  69. Rębelska Justyna Danuta

 

2006

  1. Dołowy Jarosław
  2. Duchnowski Hubert
  3. Gadomski Jan
  4. Gałach Michał
  5. Godlewski Krystian
  6. Jakubik Rafał
  7. Kosowska Dorota Barbara
  8. Kruszewski Jarosław
  9. Kuziak Przemysław
  10. Maleńki Damian Karol
  11. Marczak Przemysław
  12. Matera Piotr
  13. Matusik Sebastian
  14. Michalik Jarosław Mariusz
  15. Mikulska Ewelina
  16. Nurkiewicz Konrad
  17. Pękul Mariusz
  18. Powierża Dariusz
  19. Sęk Anna
  20. Szyszko Justyna Paulina
  21. Terteryan Hovannes
  22. Tylus Justyna
  23. Wojtyra Ewa
  24. Wiśniewska Milena
  25. Zyśk Adam
  26. Zyśk Karol
  27. Grala Marcin
  28. Gromek Sylwia
  29. Kochanowicz Kamil
  30. Kołodziej Mariusz
  31. Kraszewski Jarosław
  32. Danaj Paweł
  33. Król Magdalena
  34. Kurek Anna
  35. Małetka Paweł Łukasz
  36. Mauer Justyna
  37. Mroziński Piotr
  38. Nowińska Emilia
  39. Pękul Paweł
  40. Puchalski Dariusz
  41. Radzio Monika Anna
  42. Ratkowski Kamil
  43. Sulich Tomasz Jarosław
  44. Szymanowski Sławomir
  45. Tomaszewski Jarosław
  46. Tyczyńska Elżbieta
  47. Zach Arkadiusz
  48. Powierża Marcin
  49. Szulawa Jarosław
  50. Rudnik Kamil
  51. Brzeziński Piotr
  52. Mariya Terteryan
  53. Biernat Natalia Karolina
  54. Michalski Andrzej
  55. Sienicki Tomasz
  56. Radzka Agata Agnieszka

 

2007

  1. Brejnak Monika
  2. Duchnowska Justyna
  3. Dybkowski Maciej
  4. Ferenc Mariusz
  5. Gruczek Kamil
  6. Jarczyńska Kamila
  7. Jędrzejewski Łukasz Grzegorz
  8. Kowalczyk Kamil
  9. Łoń Karolina
  10. Laskowski Marcin
  11. Łopuski Adam
  12. Mrozińska Sylwia
  13. Muszel Michał Tomasz
  14. Ołdak Radosław
  15. Przytocki Piotr
  16. Rudnik Piotr Krzysztof
  17. Rychlicka Jolanta
  18. Sadowski Łukasz
  19. Siuchta Tomasz
  20. Siwek Paweł
  21. Skołorzyński Tomasz
  22. Sosnowski Piotr Kamil
  23. Stankowiak Edyta Dorota
  24. Styś Hubert
  25. Szadkowski Marcin
  26. Szewczak Mariusz
  27. Waślicka Karolina Angelika
  28. Zasłonka Dariusz
  29. Ziemkiewicz Piotr Mariusz

 

2008

  1. Banaszek Beata
  2. Borkowska Katarzyna Mirosława
  3. Dawidczyk Rafał
  4. Decyk Edyta
  5. Komorowski Patryk
  6. Kuziak Mariusz
  7. Maciejec Ewelina
  8. Milczarek Anna
  9. Osowiecki Łukasz
  10. Osowiecki Marcin
  11. Płóciennik Aneta
  12. Przybysz Marcin
  13. Rudnik Elwira
  14. Sasin Rafał
  15. Sidor Mateusz
  16. Sieluk Michał
  17. Sobotka Paweł
  18. Stańczak Hubert
  19. Świąder Przemysław
  20. Tkaczyk Anna Katarzyna
  21. Wojtyra Piotr
  22. Wołowska Katarzyna Beata
  23. Zbrzeźny Mariusz
  24. Zduńczyk Andrzej
  25. Boratyński Mariusz
  26. Borowy Damian
  27. Cieślak Justyna
  28. Cudny Karol
  29. Cyran Łukasz
  30. Glaz Izabela
  31. Jaworska Karolina
  32. Karaban Mariusz
  33. Kocon Monika
  34. Kowalska Aleksandra Anna
  35. Kraszewski Paweł Piotr
  36. Król Justyn
  37. Łopata Justyna
  38. Małetko Arkadiusz
  39. Ordyniak Kamil
  40. Piotrowska Magdalena
  41. Siwiński Michał Szymon
  42. Sosnowski Paweł
  43. Sutkowski Bartłomiej
  44. Sznajder Anna Izabela
  45. Śledziak Sebastian
  46. Wiśniewski Łukasz
  47. Wysocki Michał
  48. Zasłonka Paweł
  49. Zbrzeźniak Klaudia

 

2009

  1. Bala Agnieszka
  2. Baranowski Piotr
  3. Borowy Adam Jarosław
  4. Brodzik Tomasz Konrad
  5. Byczenko Mateusz Jeremi
  6. Frąckiewicz Rafał
  7. Jakubisiak Konrad
  8. Jedynak Małgorzata Gabriela
  9. Markowski Łukasz
  10. Miszczuk Mariusz
  11. Małożewska Sylwia
  12. Niepiekło Piotr Damian
  13. Nisio Emilia
  14. Oniszk Artur Grzegorz
  15. Paszkowska Sandra Weronika
  16. Redisz Konrad Artur
  17. Rysiawa Marlena (Hubert Marlena)
  18. Stankowiak Anna Karolina
  19. Suplicki Łukasz
  20. Traczyk Sylwia
  21. Wołowska Ewelina Urszula
  22. Ziółkowski Adam Michał
  23. Żmuda Jarosław Paweł
  24. Andrasik Ilona
  25. Anuszewska Monika
  26. Falba Paweł
  27. Kalbarczyk Tomasz Kamil
  28. Krawczyk Monika
  29. Księżak Mateusz
  30. Laszczka Paulina
  31. Malec Łukasz Artur
  32. Marczak Katarzyna Magdalena
  33. Pawełas Jolanta
  34. Piotrowski Kamil
  35. Pyziński Mateusz
  36. Rojek Łukasz
  37. Sznajder Tomasz Filip
  38. Szyszko Cezary
  39. Ślusarz Anna Beata
  40. Wasiak Bartosz
  41. Mościcki Karol Piotr
  42. Jusiński Daniel Patryk
  43. Śliwa Monika

 

2010

  1. Banaszek Adam
  2. Baranowski Szymon
  3. Ciota Artur Marcin
  4. Cyran Radosław
  5. Jasińska Kinga Natalia
  6. Kalata Arkadiusz Sylwester
  7. Koc Monika
  8. Krysiński Adam
  9. Kukwa Tomasz
  10. Malinowski Marcin
  11. Matera Arkadiusz
  12. Michalik Sławomir
  13. Nafalska Oliwia
  14. Rowicki Kamil
  15. Rudnik Olga
  16. Sokołowski Damian
  17. Staniszewski Mariusz
  18. Strumiński Mateusz
  19. Suplicki Piotr
  20. Ślusarz Urszula
  21. Wiśniewska Marta
  22. Wójcik Rafał
  23. Zielińska Kinga Patrycja
  24. Balcerak Justyna Joanna
  25. Banaszek Katarzyna
  26. Banaszek Natalia
  27. Bednarczyk Daniel
  28. Bobrowicz Małgorzata Maria
  29. Chomontowski Piotr
  30. Chruściel Sebastian
  31. Dębkowski Kamil Krzysztof
  32. Durda Sylwia
  33. Gawrych Patryk
  34. Jakubowska Natalia
  35. Karaban Ewelina
  36. Korczak Kamila Katarzyna
  37. Kowalski Michał
  38. Kwiatkowska Żaneta Maria
  39. Mikulski Maciej Jerzy
  40. Muszel Barbara
  41. Nowak Anna
  42. Okulska Joanna
  43. Opiłowski Hubert
  44. Osemka Mateusz Krzysztof
  45. Popowicz Anna
  46. Przyborowski Cezary
  47. Rudowska Ewelina Magdalena
  48. Siwińska Joanna Katarzyna
  49. Sobieska Martyna Anna (Majzer)
  50. Świadkowski Mateusz
  51. Werbanowska Natalia Weronika
  52. Zdunek Paulina
  53. Lubiak Damian

 

2011

  1. Cudna Edyta Anna
  2. Falba Bartosz
  3. Janus Agnieszka
  4. Jedynak Hieronim Piotr
  5. Kołodziejczyk Łukasz
  6. Kowalczyk Konrad Tomasz
  7. Kozłowska Patrycja
  8. Krawczyk Iwona
  9. Krysik Daniel Tomasz
  10. Marczak Jakub
  11. Piwek Mateusz
  12. Śliwa Karolina
  13. Chodyna Monika
  14. Jabłońska Karolina
  15. Jakubisiak Katarzyna
  16. Kielan Artur Stanisław
  17. Korczak Paulina Krystyna
  18. Kozioł Justyna Anna
  19. Kulesza Izabella
  20. Sokołowska Karolina
  21. Stryjewska Monika
  22. Ziółkowski Rafał
  23. Bek Agnieszka Kamila
  24. Kędzierski Rafał

 

2012

  1. Banaszek Przemysław
  2. Borowska Milena Paulina
  3. Chrabąszcz Dawid Tomasz
  4. Czarnecki Paweł
  5. Dylewska Aneta Magdalena
  6. Ekiert Konrad Klaudiusz
  7. Giera Klaudia Patrycja
  8. Kalata Bogdan Andrzej
  9. Kowalczyk Anita
  10. Kozłowski Maciej
  11. Król Olga
  12. Kulik Mateusz Tomasz
  13. Mroczek Katarzyna
  14. Muszel Marcin Grzegorz
  15. Piekut Alicja
  16. Siedlecki Mariusz
  17. Tomaszewski Tomasz
  18. Tymiński Piotr Grzegorz
  19. Wiśniewski Artur
  20. Ciach Edyta
  21. Chodzyńska Mariola
  22. Kaniuk Arkadiusz
  23. Kobylińska Żaneta
  24. Kryśkiewicz Mateusz
  25. Księżak Przemysław
  26. Lipiński Piotr Daniel
  27. Rosiński Damian Patryk
  28. Rumińska Agnieszka
  29. Staszewski Dawid
  30. Suplicka Weronika
  31. Suski Mateusz Damian
  32. Szawkało Magdalena Iwona
  33. Świętochowska Justyna
  34. Wyszogrodzka Agnieszka Aleksandra
  35. Zaklika Anna Maria
  36. Rojek Marcin
  37. Przyborowska Izabela
  38. Kamil Świeżak
  39. Wioleta Borowa
  40. Marzena Posiewka
  41. Czajkowski Dawid Adam
  42. Rosocha Natalia Monika
  43. Miąsko Małgorzata
  44. Sokołowski Bartłomiej Marcin

 

2013

  1. Biernat Żaneta Filadelfia
  2. Drążykowska Klaudia Karolina
  3. Gołębiewska Monika
  4. Karolak Tomasz
  5. Kulesza Norbert Patryk
  6. Miąskiewicz Adrian
  7. Młodzianowska Marcelina
  8. Piotrowska Marlena
  9. Przybysz Damian
  10. Rospara Anna
  11. Sobczak Patryk Adam
  12. Śliwa Dawid
  13. Tryc Łukasz
  14. Zieliński Bartłomiej Nikodem
  15. Ciach Ilona Paulina
  16. Chacińska Natalia
  17. Chróścicka Karolina
  18. Dziubiel Dorota
  19. Gawryś Ewelina Patrycja
  20. Janowska Eliza Maria
  21. Kamińska Justyna Maria
  22. Koroś Joanna
  23. Krasnodębska Ewa
  24. Król Martyna
  25. Paćkowska Ewa
  26. Perzyna Maciej Michał
  27. Przyborowska Wioletta
  28. Rowicki Daniel
  29. Rudnik Ewelina
  30. Sabala Magdalena Karolina
  31. Sieszpowska Aneta
  32. Wycech Dariusz
  33. Ziółkowska Justyna
  34. Białousz Tomasz Przemysław
  35. Borkowski Bartosz
  36. Chomontowski Mateusz
  37. Molski Bartłomiej
  38. Mościcki Kamil
  39. Oniszk Przemysław Norbert
  40. Ryszawa Piotr
  41. Słowik Piotr
  42. Strąk Kamil
  43. Suchenek Karol
  44. Ziółkowski Błażej Andrzej
  45. Baranowski Mariusz
  46. Nurkiewicz Daniel
  47. Pożyczka Daniel
  48. Rasiński Karol Henryk
  49. Rudnik Mateusz
  50. Sapierzyńska Renata
  51. Sęk Emilia
  52. Szymocha Marcin
  53. Konrad Rychta
  54. Ewelina Wierzba
  55. Kania Adrian Mateusz

 

2014

  1. Bielawski Dawid
  2. Deluga Krzysztof
  3. Ekiert Bartłomiej Daniel
  4. Gregorczyk Tomasz
  5. Górski Mateusz
  6. Kościołek Daniel
  7. Sidorczuk Paweł
  8. Dębek Martyna
  9. Gałązka Zuzanna Weronika
  10. Mędrzycki Radosław
  11. Michałowicz Emilia Ewelina
  12. Powierża Grzegorz
  13. Sitek Tomasz
  14. Ścibor Cezary
  15. Żmijewski Damian Adrian
  16. Ciok Paweł
  17. Fudali Dominik
  18. Zawadzka Angelika Maria
  19. Strąk Kamil
  20. Milczarek Sebastian
  21. Lewandowski Arkadiusz Eryk
  22. Jóźwiak Artur
  23. Hrynkiewicz Magda
  24. Jeziorski Łukasz
  25. Kieczmer Agnieszka
  26. Miąsko Magda
  27. Pyrzanowski Daniel
  28. Miller Daniel
  29. Gaweł Patrycja Anna

 

2015

  1. Cieślik Mariusz
  2. Dobosz Karol Tadeusz
  3. Gerhart Daniel
  4. Kosiński Tomasz
  5. Kułak Klaudia Agnieszka
  6. Laurentowska Ewelina Mariola
  7. Łopuska Agnieszka Marta
  8. Mroczek Katarzyna
  9. Padamczyk Cezary Sylwester
  10. Protaziuk Kinga Małgorzata
  11. Rojek Damian
  12. Ryszawy Albert Przemysław
  13. Zych Maciej Paweł
  14. Białek Kamil
  15. Czarnogórska Anita Urszula
  16. Domjan Mateusz
  17. Jakóbisiak Krystian
  18. Rostek Dawid
  19. Szmidt Adrian
  20. Banaszek Szymon
  21. Wojewódzki Daniel
  22. Bańska Aleksandra Sara
  23. Bilińska Jolanta
  24. Borkowski Dominik Krzysztof
  25. Czaplińska Katarzyna Agata
  26. Falba Magdalena
  27. Frąckiewicz Mariusz
  28. Poziemska Patrycja
  29. Kania Aneta
  30. Koprowska Ewelina
  31. Kulesza Róża Justyna
  32. Leder Dominik
  33. Mędrzycka Patrycja
  34. Michalczuk Michalina
  35. Mitkowska Mariola
  36. Ponichtera Katarzyna
  37. Rudnik Agnieszka
  38. Ryszawy Paulina
  39. Rytel Sylwia Justyna
  40. Trojan Sylwia Emilia
  41. Trzcińska Olga
  42. Wiśniewska Karolina
  43. Wiśniewski Grzegorz Rafał

 

2016

  1. Balkiewicz Kamila
  2. Bronisz Krystian
  3. Jakubisiak Mateusz
  4. Laskowski Mateusz
  5. Matusiak Jakub
  6. Nurkiewicz Ernest
  7. Rusinek Adam
  8. Rydzewski Adam
  9. Sadowska Adrianna Arkadia
  10. Salwa Jakub
  11. Szatybełko Kacper Jacek
  12. Wójcik Kinga Magdalena
  13. Jaworski Kacper
  14. Kabaciński Szymon Jakub
  15. Avetisian Karina
  16. Dębkowski Mateusz
  17. Golenda Weronika
  18. Koroś Łukasz
  19. Koszewska Klaudia
  20. Kośnik Mateusz
  21. Krynicki Rafał Zbigniew
  22. Kurzela Regina Karolina
  23. Morajko Karol Piotr
  24. Pękala Adrian
  25. Piotrowski Karol Bartosz
  26. Rogalska Karolina
  27. Sobolewska Arleta
  28. Adamczyk Marcin
  29. Dawidowska Sylwia
  30. Dawidowski Paweł
  31. Górczak Karolina
  32. Hopcia Karolina Magdalena
  33. Kamińska Natalia
  34. Kurek Justyna Magdalena
  35. Kurowicki Paweł
  36. Niegowski Michał
  37. Oleszczuk Karolina
  38. Piwko Damian Krystian
  39. Pólkowska Malwina
  40. Sześciórka Hubert
  41. Więch Katarzyna
  42. Wojtczuk Daniel
  43. Zębrowski Michał
  44. Złotkowski Krystian

 

 

Organ prowadzący:

 

         

Współpracujemy:

 

herb

           

     

  wojsko polskie logo      zwiazek strz    SALWA 354MB       logo legia2     

sssologo 

Powiat Wołomiński            

 

 klasa wojskowa, klasa policyjna, klasa strażacka, liceum wojskowe, szkoła mundurowa, liceum mundurowe, szkoła wojskowa